The future is over

The future is over
منوی بلاگ
آخرین مطالب
 • ۹۸/۱۱/۰۵
  586
 • ۹۸/۱۱/۰۵
  585
 • ۹۸/۱۱/۰۴
  584
 • ۹۸/۱۱/۰۲
  583
 • ۹۸/۱۰/۳۰
  582
 • ۹۸/۱۰/۲۹
  581
 • ۹۸/۱۰/۲۶
  580
 • ۹۸/۱۰/۲۵
  579
 • ۹۸/۱۰/۲۵
  578
 • ۹۸/۱۰/۲۱
  577

۱۳ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است

من یه چیز میگم قضاوت این که چرت و پرته یا نه با شما.

عاقا من نمیدونم بحث چطور به اینجا رسید ولی سر کلاس اندیشه استاده گفتش که میدونید چرا توی اسلام برای زنا صد ضربه شلاقه؟ ما هم گفتیم خب نه.

گفتش که اره اینی که میگم از نظر علمی ثابت شده . وقتی کسی زنا میکنه یه ویروسی توی بدنش تولید میشه ، اینا که طرفو شلاق میزنن باعث میشه این ویروسا تو اون نقطه ی ضربه جمع بشن و نابود بشن.

بعد من کاملا پوکر فیس بودم. ینی نمیدونستم بخندم یا نه. اخه مطلب علمی نیاید قیافشم یخورده علمی باشه؟ اگه کسی منبعی میشناسه خواهشا معرفی کنه ما الکی به این خانم نخندیم :|

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۷ ، ۱۸:۵۱
orangy Blu

نمیدونم چرا از اونایی که هی میان میگن کتاب بخونید ، ملت ما فلانن ، فلان کشورو دیدین؟ تو هر کوچش ده تا کتابفروشیه، همه تو مترو کتاب میخونن و عای مردم بیسواد یاد بگیرید  بدم میاد.

آی مین ، خوبه که ادم برای کتاب تبلیغ کنه ، حالا جدا از اینکه بعضی از کتابا اصلا ارزش خوندن ندارن و یا اینکه یکی اصن کتابو میخونه که کیف کنه و اصن نگران چیزای اموزنده و این چیزا نیست.اخه مثلا شما چی از کتابای فانتزی یاد میگیرین؟هان؟ غیر از اینه که ادم خودشو ول میکنه و بدون هیچ دغدغه ای فقط از داستان لذت میبره؟

بعدشم کسی قرار نیست یکی دیگرو مجبور کنه کتاب بخونه و یا هر کار دیگه ای.یکی دوست نداره اصن. حوصله ی کتاب رو نداره ، از توصیفات خوشش نمیاد ، یا اصلا فقط دوست داره کتاب درسی بخونه . این دلیل نمیشه شخص بیسوادی باشه

اینم هست که بعضیا واقعا پول خرید کتابو ندارن . مخصوصا با این گرونیای الان. اونقدر دغدغه ی سیر کردن شکم خودشونو خانوادشونو دارن که اصن فرصت نمیکنن به این چیزا فکر کنن....

خلاصه که از این ادما بدم میاد. نیتشون خیره ها ! ولی رو مخ منن. با عرض پوزش...

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۷ ، ۱۸:۱۶
orangy Blu

من ارتیستای زیادیو توی شبکه های مجازی دنبال میکنم و به همشونم حسودی میکنم و بترکن اه

ولی چهره هایی که usuba kagerou میکشه رو از همه بیشتر دوست دارم. یو نو چیز خاصی ندارن. فوق العاده انیمه ای و کلیشه ان ولی خیلی به شخصیتایی که تصور میکنم نزدیکن. حالا چه oc باشن چه شخصیتای یه کتاب یا هر چی

اوه گاد خیلی دوسشون دارم :( 

اگه یه روزی به یه جای خوبی رسیدم میخوام که استایلم یه چیزی تو همین مایه ها باشه. نمیدونم این کپی حساب میشه یا نه؟ هممم...

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ مهر ۹۷ ، ۲۳:۳۰
orangy Blu

https://www.buzzfeed.com/javiermoreno/which-animal-matches-your-personality-1


dragon and unicorn :))

حس میکنم یخورده به هم ربطی ندارن :))

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۷ ، ۲۰:۵۹
orangy Blu

اگه چیزی قراره به من بگی و خیلی وقته  تو دلت مونده بیا بم بگو 

احتمالش زیاده ناراحت شم ولی اصلا مهم نیست چون طبیعیه . در عوضش خودم و خودتو راحت میکنی و میتونیم به زندگی عادیمون برسیم

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۷ ، ۱۴:۵۹
orangy Blu

صد سال تنهایی

اوه گاد یکی از عجیب ترین کتاب هایی بود که خوندم

من انتظار داشتم کتاب یه داستان رئال و غم انگیز داشته باشه. البته به نوبه ی خودش بود ولی خب خیلی چیزای عجیب غریب لاش بود.خیلی.

کل کتاب هم در مورد خاندانی به اسم بوئندیا ئه و ماجراهاشون از لحظه ی ساخته شدن دهکده شون و تا لحظه ای که اخرین نفرشون از بین میره.

من اواسط کتابو دوست نداشتم. خیلی از ماجراهای جنگ و اینا خوشم نمیاد.اوایلش ولی خوب بود و اوه اوه اخرش اخرش...

یو نو کتاب 560 صفحه بود و خوندنش 4 روز طول کشید و در طول این مدت من کاملا به این خانواده ی عجیب و خل وضع عادت کرده بودم . حتی به اون دهکده ی نکبتشون ، پس طبیعیه که اون اواخر با اون توصیفایی که از نابودی و خرابی همه چیز میکرد افسردگی بگیرم . با اینکه از هیچ کدومشون خوشم نمیومد با مرگ هر کدومشون قلبم درد میگرفت . انگار که یه تیکه از تاریخو به صورت وحشیانه پاک کنن . خیلی دردناک بود ، خیلی...

فقط حیف که کتابش امانت بود . ای کاش زودتر میخریدمش :(


" ....باز هم ادامه داد تا از پیشگویی تاریخ و نوع مرگ خود خبردار شود، ولی نیازی به رسیدن به آخرین سطر نداشت ، زیرا میدانست که دیگر هرگز از آن اتاق خارج نخواهد شد .

چنین پیشگویی شده بود که شهر آینه ها یا سرابها درست در همان لحظه که آئورلیانو بابیلونیا کشف رمز نوشته ها را به پایان برساند، با طوفانی از نوع نوح، از روی کره ی خاکی محو و از خاطرات بشر زدوده خواهد شد و آنچه در نوشته ها آمده است ، از ازل تا ابد دیگر تکرار نخواهد شد ، زیرا نسل های محکوم به صد سال تنهایی، فرصتی برای زندگی دوباره در روی کره زمین نخواهند داشت "

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۷ ، ۰۸:۱۵
orangy Blu
بعضی وقتا حس میکنم از اونجایی که هستم کنده شدم و پرت شدم یه جای خیلی دور تر . انگار که هر چی و هر کسی که تا حالا میشناختم توی یه دایره بزرگه ولی من جزوش نیستم. بیرون اون دایره شناورم  و دارم همشونو از بیرون نگاه میکنم . گیج و منگم که ها؟ اینجا چه خبره؟ این ینی چی؟چرا اینجوریه؟ چرا من نمیدونستم؟
همه چی برام غریبه میشه و حتی ادمایی که بهم نزدیک هستن رو هم نمیفهمم.
خیلی احساس عجیب غریبیه.خیلی....
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۷ ، ۱۹:۰۶
orangy Blu

میخوام اینکتوبر شرکت کنم :(

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۷ ، ۱۴:۱۷
orangy Blu

امروز فاطمه رو تو دانشگاه دیدم. بعد همش حس میکنم سارا رو دیدم 

اخه حتی شبیه همم نیستن . شاید مثلا لاغریشون همم...

ولی شبیه سارا تو دانشگاه زیاده. اصن تو قم زیاده . همشونم لاغر و قد بلند

wtf سارا.wtf..

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ مهر ۹۷ ، ۲۳:۳۰
orangy Blu

ناطور دشت

من الان چشام داره در میاد. یه پی دی اف ازش پیدا کردم با یه ترجمه ی عهد بوقی و یه فونت عهد بوقی تر و عاااا چشام ><

اوکی داستان در مورد یه پسر نچسبه که از مدرسه اخراجش میکنن و اینم از مدرسه میزنه بیرون و تا قبل رسیدن نامه ی اخراجش به خانوادش دو سه روز تو خیابونا سرگردون میمونه.

من اصلا نمیدونم در مورد این جور کتابا باید چه حسی داشته باشم :(

از اکثرشون خوشم نمیاد ولی همون اکثرشونم کتابای معروفین . اینم از همون اکثرشوناس. ولی چیز خوبی که داشت به نظرم رک گویی شخصیت اصلی و افکار نوجوانانه و سرکشش بود .

یه جمله ی جذابم داشت که این بود : علامت انسان رشد نیافته این است که میخواهد بزرگوارانه در راه یک هدف جان بسپارد ، و حال انکه علامت انسان رشد یافته این است که میخواهد در راه یک هدف به فروتنی زندگی کند.۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ مهر ۹۷ ، ۲۱:۵۴
orangy Blu